Maxi Döner Tadına Doyum Olmaz

Döner ya da kebap içeriği yöresel baharatlar ile iyi bir şekilde terbiyelenmiş ve açılmış et parçalarının bir şişin üzerine aralarına kuzu yağı sürülerek dik bir şekilde asılarak odun ateşi karşısında pişirilen bir kebap türüdür.

Geçmişi 150-200 yıla dayanan döner son yıllarda “Tavuk Döner” olarak da dünyada çok yaygın bir hale gelmiştir. Ancak Maxi Döner bu geleneğe yeni bir yön vererek dönerini Türkiye’de bir ilk olarak günlük taze sebzeler ile soslayarak terbiyeleyen tek firmadır. İmalathanemizde günlük taze sebzeler haricinde hiçbir katkı maddesi kullanılmamakta ve insan sağlığına son derece önem vermekteyiz.

Türkiye’de yapılan dönerlerin büyük bir çoğunluğunda kuzu eti kullanılmaktadır. Bunun yanında tavuk eti de sıklıkla kullanılır.

Bizde bu geleneği lezzet katarak sürdürmeye devam ediyoruz. İlk Şubemizle hizmete başladık yakında Türkiye’nin her yerinde bir çok şubeyle Lezzeti herkese götüreceğiz.

Vizyonumuz Süreklilik

Benzersiz lezzeti, özenle seçilen malzemelerden gelmektedir. Klasik yapılış yöntemlerinden ödün vermeden uluslararası kalite standartlarında üretim yapan tedarikçilerle çalışan Maxi Döner, müşterilerine her zaman sadece doğal, katkısız malzemeler ile hazırlanmış leziz ürünler ve döner çeşitleri sunmaktadır.

Misyonumuz Müşteri Memnuniyeti

Bizim en önemli özelliğimiz, hazırlanan dönerin ateş karşısında bekletilmemesidir. Pişen döneri hemen kesiyoruz. Günlük taze döner takarak, müşterilerimize ateşin karşısında bekletilmemiş, lezzeti ve sağlığı bozulmamış döneri sunuyoruz.

Döner Bayilik (Döner Franchising) Veriyoruz

Maxi Döner olarak, Türkiye genelinde bayilikler vermeye devam ediyoruz. Sizde bu karlı yatırıma ortak olmak için bizimle irtibata geçebilirsiniz.